Blir du ny medlem nu i Husbilsklubben.se betalar du ingen anmälningsavgift utan enbart årsavgift 100 kr.
Du sparar 150 kr på detta och erbjudandet gäller tills vidare.
Medlemskapet gäller för kalenderåret 2025.
Mer information finns här: Hur Registrerar jag mig.
Du slipper också en massa störande reklam eftersom vi är en HELT reklamfri sida.
OBS! På förekommen anledning: Om du inte loggat in och är HBK-Medlem och inte betalt årsavgiften för 2025 så kan dina rabatter och förlängd reseförsäkring upphöra att gälla.
Ett extractorgrenrör, var man nu får tag på ett sådant nuförtiden, plus lite större munstycken sägs gör en del.Att "skrämma upp" en mer än 30 år gammal bensinmotor är nog inte det lättaste, även om jag förstår att du skulle önska det i din alkovhusbil.
Pålle
Såvitt jag minns, tillverkade Ferrita extraktorgrenrör endast till Fiat.Ett extractorgrenrör, var man nu får tag på ett sådant nuförtiden. plus lite större munstycken sägs gör en del.