F
F.d. 25168
Guest
Ville gerne höre positivt såvel negativt om denne navigator 
Innan jag selv köber en sån
for snygg er den jo
Innan jag selv köber en sån
Blir du ny medlem nu i Husbilsklubben.se betalar du ingen anmälningsavgift utan enbart årsavgift 100 kr.
Du sparar 150 kr på detta och erbjudandet gäller tills vidare.
Medlemskapet gäller för kalenderåret 2025.
Mer information finns här: Hur Registrerar jag mig.
Du slipper också en massa störande reklam eftersom vi är en HELT reklamfri sida.
OBS! På förekommen anledning: Om du inte loggat in och är HBK-Medlem och inte betalt årsavgiften för 2025 så kan dina rabatter och förlängd reseförsäkring upphöra att gälla.
Jaha, då händer väl inte så mycket mer. Då får man tydligen acceptera att dom har tagit bort denna funktion. Märkligt, det är ju en försämring gentemot tidigare modeller.
Har upptäckt en sak nu i helgen. Ibland går GPS'en in i röstläge, precis som om jag hade sagt "Röstkommando", någon annan som märkt detta.
Är det någon som vet om det finns en Garmin som har möjligheten att lägga in egen bil som lastbil. Detta för att slippa allt för små vägar.
Är det någon som vet om det finns en Garmin som har möjligheten att lägga in egen bil som lastbil. Detta för att slippa allt för små vägar.