• Erbjudande på Husbilsklubben.se

    Blir du ny medlem nu i Husbilsklubben.se betalar du ingen anmälningsavgift utan enbart årsavgift 100 kr.
    Du sparar 150 kr på detta och erbjudandet gäller tills vidare.
    Medlemskapet gäller för kalenderåret 2026.
    Mer information finns här: Hur Registrerar jag mig.
    Du slipper också en massa störande reklam eftersom vi är en HELT reklamfri sida.
    OBS! På förekommen anledning: Om du inte loggat in och är HBK-Medlem och inte betalt årsavgiften så kan dina rabatter och förlängd reseförsäkring upphöra att gälla. Du måste logga in för att betala årsavgiften!

Varberg-Grenå

Sv: Varberg-Grenå

Du kan få stå över. Och dyrt blir det.Om du bokar tidigt kan du spara tusenlappar.
 
Sv: Varberg-Grenå

Om du köper Flexi-biljett med Stena så kan du ju boka om fram till 2 timmar före avgång utan kostnad. Är du med i Caravan Club kostar en enkelbiljett inte mer än ca 1000 kr med Flexi.
 
Sv: Varberg-Grenå

Går säkert bra men det är mycket dyrare än att boka några veckor innan. Detta vet jag av egen erfarenhet. Lycka till
 
Sv: Varberg-Grenå

Ja nu e Varberg nästan avskrivet då det inte finns en avgång den akuella lördagen. Ska kolla runt lite och se vad det finns för allternativ.
 
Sv: Varberg-Grenå

Om du skall till Tyskland, kolla med Finnlines (Malmö-Travemunde). Vi har alltid bokat samma dag och fått plats. Natt i insides hytt är bekvämt och billigt.
 
Tillbaka
Toppen