• Erbjudande på Husbilsklubben.se

    Blir du ny medlem nu i Husbilsklubben.se betalar du ingen anmälningsavgift utan enbart årsavgift 100 kr.
    Du sparar 150 kr på detta och erbjudandet gäller tills vidare.
    Medlemskapet gäller nu även för kalenderåret 2026.
    Mer information finns här: Hur Registrerar jag mig.
    Du slipper också en massa störande reklam eftersom vi är en HELT reklamfri sida.
    OBS! På förekommen anledning: Om du inte loggat in och är HBK-Medlem och inte betalt årsavgiften så kan dina rabatter och förlängd reseförsäkring upphöra att gälla.

TV

  • Startad av Startad av F.d. 13284
  • Startdatum Startdatum
F

F.d. 13284

Guest
Finns de Boxer-kort som man kan ha under sommaren i husbilen? Finns de nån som vet var man får tag på innerskärmar till en Fiat ducato till ett bra pris?

HBK Web har skapat en egen tråd om innerskärmar under Sköt om husbilen.
 
Senast redigerad av en moderator:
Sv: TV

Om du använder funktionen Sök som du hittar i den blå listen högt upp på sidorna så tror jag du kan hitta många svar på dina frågor. Innerskärmar har det skrivits om en hel del tidigare. Även Boxer och liknande har avhandlats då och då.
 
Sv: TV

Sökfunktionen funkar väll bara för medlemmar ? eller är jag ute å cyklar:wideeyed:
 
Sv: TV

Jag är rädd för att du är ute och cyklar, Gurra. Men vad gör det när vädret är fint (som det åtminstonne är här nere i Skåne).

Skämt åsido, sökfunktionen funkar för medlemmar och intresserade men inte för de som inte registrerat sig på hemsidan. För Intresserade finns begränsningar i form av vissa ämnesforum som endast är tillgängliga för medlemmar.
 
Sv: TV

Jaap, ställde precis cykeln, skall smita iväg till kiosken och inhandla en glass:D
 
Sv: TV

Vi har köpt ett boxerkort som gäller i 3månader för att ha under sommaren.
Tror att det kostade lite över 700 kr.
// Gunilla
 
Tillbaka
Toppen