F
F.d. 52984
Guest
Undrar om det finns någon mer som nöjer sig med en 7 (sju) tums TV i husbilen. De tar lite energi och man sitter c:a 1 meter ifrån. Fungerar utmärkt för oss som inte tycker TVn är viktigast.
Bosse
Bosse

Blir du ny medlem nu i Husbilsklubben.se betalar du ingen anmälningsavgift utan enbart årsavgift 100 kr.
Du sparar 150 kr på detta och erbjudandet gäller tills vidare.
Medlemskapet gäller för kalenderåret 2025.
Mer information finns här: Hur Registrerar jag mig.
Du slipper också en massa störande reklam eftersom vi är en HELT reklamfri sida.
OBS! På förekommen anledning: Om du inte loggat in och är HBK-Medlem och inte betalt årsavgiften för 2025 så kan dina rabatter och förlängd reseförsäkring upphöra att gälla.
Känner att det är något som inte stämmer, NÄSTAN alla har TV med sig men ingen använder den??Vi har två, en 10" och en 7". Men vi undviker tv för det mesta när vi är ute, och gör annat i stället![]()
Jodå,vi har en 7 tums tv,märke Denver från Kjell & Co som vi är supernöjda med.Undrar om det finns någon mer som nöjer sig med en 7 (sju) tums TV i husbilen. De tar lite energi och man sitter c:a 1 meter ifrån. Fungerar utmärkt för oss som inte tycker TVn är viktigast.
Bosse![]()
Vi har till och med radio i vår husbil