Blir du ny medlem nu i Husbilsklubben.se betalar du ingen anmälningsavgift utan enbart årsavgift 100 kr.
Du sparar 150 kr på detta och erbjudandet gäller tills vidare.
Medlemskapet gäller för kalenderåret 2025.
Mer information finns här: Hur Registrerar jag mig.
Du slipper också en massa störande reklam eftersom vi är en HELT reklamfri sida.
OBS! På förekommen anledning: Om du inte loggat in och är HBK-Medlem och inte betalt årsavgiften för 2025 så kan dina rabatter och förlängd reseförsäkring upphöra att gälla.
Eftersom jag bor i skåne sökte jag efter en kompetent elektriker under januari i år. Utan resultat de jag hade kontakt med förstod inte problemet.Min E-box från 2005 har lagt av totalt. Verkar som den har blivit för varm. Någon som känner till en verkstad eller person som kan reparera eller byta boxen? Helst i Skåne!Visa bilaga 209727
hej.Hej o tack för snabb återkoppling. Hur dyrt blev det kalaset och hur lång tid tog det innan du var körklar igen?
Det är bara att gratulera. Du kom billigt undan.hej.
i mitt fall hade jag tur då dom hade en box liggande som en annan kund inte hämtat ut, jag betalade 11,800:- plus frakt men fick då lite rabatt.
tror dom tar 14,800:- fullt pris när dom får beställa från Tyskland.
tog två dagar att få den skickad och sen ca 1 timmes installation, alla original kontakter passar i den nya så det var plug and play..
Tack för svar, kostar idag 20.000 Nok+frakt.Det är bara att gratulera. Du kom billigt undan.
Vart kan man beställa en box för 19000kr snälla svara jag skulle vilja beställaJag har också problem med min e-box Reich Burstner 2007 Delfin. Vid längre färder signalerar den overloud på displayen och avger et singnal
Signalen slutar efter en stund. Ett byte är dyrt. Frågade Instek om de kunde reparera boxen. Svaret jag fick är att slutat reparea dessa boxar
Det finns inga reserverar att få tag i och man slängt mätutrustningen. Kan beställa en ny för nästan 19000:-.
Det blir osäkert att köra på resa med den befintliga boxen om den skulle paja ihop. Ingen kyl, vatten, toa.och övrig utrustning.
InfoVart kan man beställa en box för 19000kr snälla svara jag skulle vilja beställa
info@instek. noVart kan man beställa en box för 19000kr snälla svara jag skulle vilja beställa