F
Blir du ny medlem nu i Husbilsklubben.se betalar du ingen anmälningsavgift utan enbart årsavgift 100 kr.
Du sparar 150 kr på detta och erbjudandet gäller tills vidare.
Medlemskapet gäller för kalenderåret 2025.
Mer information finns här: Hur Registrerar jag mig.
Du slipper också en massa störande reklam eftersom vi är en HELT reklamfri sida.
OBS! På förekommen anledning: Om du inte loggat in och är HBK-Medlem och inte betalt årsavgiften för 2025 så kan dina rabatter och förlängd reseförsäkring upphöra att gälla.
Landsjön är stor den räcker nog till Jappe, jag har sagt att de ej får vara mitt ute på sjön alla måste ju kunna samsas om isen. Men det värsta Jappe tänk vad de gasar o gör åt bensin.Vad säger Ludde om detta? Dom förstör ju isen för riktiga sportmänniskor, skridskoåkarna! Motorsport är sport för motorer!
Jappe
På det fotot ser man att man skall ha rutan nere så man kan krypa ut om det behövs.Kul med is och bilar, här i Vargön har vi ju Vänern men den håller inte för bil än
och närmast oss har vi bara ån som i folkmun kallas för "sketån" och den håller inte
heller, denna bil hittade vi där i morse, så det får bli att vara på land än så länge.
GPS: N58 20.26 E12 22.66
Visa bilaga 50741