Blir du ny medlem nu i Husbilsklubben.se betalar du ingen anmälningsavgift utan enbart årsavgift 100 kr.
Du sparar 150 kr på detta och erbjudandet gäller tills vidare.
Medlemskapet gäller för kalenderåret 2025.
Mer information finns här: Hur Registrerar jag mig.
Du slipper också en massa störande reklam eftersom vi är en HELT reklamfri sida.
OBS! På förekommen anledning: Om du inte loggat in och är HBK-Medlem och inte betalt årsavgiften för 2025 så kan dina rabatter och förlängd reseförsäkring upphöra att gälla.
Håller med. Spionera. Står ju Huawei på bilderna . Så spaning pågår....De är förstås här för att spionera, så de kommer råka stå på lite mer "udda" platser...![]()
![]()
Ja..Albanien?
Senaste nytt gällande kinesiska visum krav - Polens President fick genom förslag (häromdagen vid hans besök i Kina) att upphäva visum krav vid vistelse i Kina upp mot 15 dagar. Då räcker kanske inte för de som vill övervintra där...Skulle va intressant att få veta vilken väg de tagit? Det är nog inte helt lätt att ta sig från Kina till Europa eller tvärt om. Behövs säkert visum?