Blir du ny medlem nu i Husbilsklubben.se betalar du ingen anmälningsavgift utan enbart årsavgift 100 kr.
Du sparar 150 kr på detta och erbjudandet gäller tills vidare.
Medlemskapet gäller för kalenderåret 2025.
Mer information finns här: Hur Registrerar jag mig.
Du slipper också en massa störande reklam eftersom vi är en HELT reklamfri sida.
OBS! På förekommen anledning: Om du inte loggat in och är HBK-Medlem och inte betalt årsavgiften för 2025 så kan dina rabatter och förlängd reseförsäkring upphöra att gälla.
Mina Hallon abonnemang funkade med samma taxa som hemma (obegränsat antal samtal gratis) men datavolymen var satt till 10 GB per månad.Hej.
Har någon testat använder operator Hallon i utlandet ?
Mvh
Att uppkopplingen var långsam berodde nog på den tyska operatören!Hallon har fungerat bra i Österrike, Danmark och Spanien.
Var dock inget vidare i Tyskland i höstas under ca 10 dagars vistelse med byte av ort i stort sett varje dag.. Dåligt mottagning och långsamt. Ingen aning vad det berodde på!?!?