• Erbjudande på Husbilsklubben.se

    Blir du ny medlem nu i Husbilsklubben.se betalar du ingen anmälningsavgift utan enbart årsavgift 100 kr.
    Du sparar 150 kr på detta och erbjudandet gäller tills vidare.
    Medlemskapet gäller för kalenderåret 2025.
    Mer information finns här: Hur Registrerar jag mig.
    Du slipper också en massa störande reklam eftersom vi är en HELT reklamfri sida.
    OBS! På förekommen anledning: Om du inte loggat in och är HBK-Medlem och inte betalt årsavgiften för 2025 så kan dina rabatter och förlängd reseförsäkring upphöra att gälla.

Husbilsförsäkring

Det beror ju också på vad du kommer att få av försäkringsbolaget vid en eventuell olycka... Efter att hb blivit 10 år eller vad försäkringsbolagen skrivit i sitt avtal så är avskrivningen minst 90%
Så har du otur så går du och betalar för något som inte har ett värde till din försäkrings premie :rolleyes: :eek:
Och du menar att dom andra dyrare försäkringar skulle vara bättre i den hänseende .Fast jag undrar i vilken värld lever du ??
 
Och du menar att dom andra dyrare försäkringar skulle vara bättre i den hänseende .Fast jag undrar i vilken värld lever du ??
??... Du får nog läsa inlägget om igen, för jag skrev försäkringsbolagen.... Och då är ju inga bolag/försäkringar utesluten.. :rolleyes:
Kanske bättre du vaknar i "din värld" ;)
 
Tillbaka
Toppen