Blir du ny medlem nu i Husbilsklubben.se betalar du ingen anmälningsavgift utan enbart årsavgift 100 kr.
Du sparar 150 kr på detta och erbjudandet gäller tills vidare.
Medlemskapet gäller för kalenderåret 2025.
Mer information finns här: Hur Registrerar jag mig.
Du slipper också en massa störande reklam eftersom vi är en HELT reklamfri sida.
OBS! På förekommen anledning: Om du inte loggat in och är HBK-Medlem och inte betalt årsavgiften för 2025 så kan dina rabatter och förlängd reseförsäkring upphöra att gälla.
Mavic pro skulle jag också vilja ha men började med den billigare modellen bara för att kolla om intresset finns.
Mavic pro ligger lite högt som instegs drönare
Var så jag tänkte kul å se fler kommentarer, Tack för ditt svar.Mavic pro skulle jag också vilja ha men började med den billigare modellen bara för att kolla om intresset finns.
Mavic pro ligger lite högt som instegs drönare
När det gäller drönare så får man vad man betalar för. Som instegsmodell funkar en drönare för ca 5000 kronor men undvik Kinamodellerna. En del är bra men många är bara skräp. Det du får med en dyrare drönare typ DJI Mavic pro är en bra kamera, lätt och stabil att flyga och minimal risk att tappa den. DJI har ju också billigare modeller typ Mavic mini för ca 4500 kr som jag skulle satsa på.