F
F.d. 53837
Guest
Vad är era erfarenheter av backkamera...
Ska den vara 2.5" eller 7"..
Få höra lite åsikter.....
Mvh // Robban
Ska den vara 2.5" eller 7"..
Få höra lite åsikter.....
Mvh // Robban
Blir du ny medlem nu i Husbilsklubben.se betalar du ingen anmälningsavgift utan enbart årsavgift 100 kr.
Du sparar 150 kr på detta och erbjudandet gäller tills vidare.
Medlemskapet gäller för kalenderåret 2025.
Mer information finns här: Hur Registrerar jag mig.
Du slipper också en massa störande reklam eftersom vi är en HELT reklamfri sida.
OBS! På förekommen anledning: Om du inte loggat in och är HBK-Medlem och inte betalt årsavgiften för 2025 så kan dina rabatter och förlängd reseförsäkring upphöra att gälla.
2,5" låter lite själv har jag 7" och mindre skulle jag inte vilja ha.
Nu är det vår !!
Hämtade vår husbil nypolerad och vaxad från Auto Proffs i Fristad strax utan för Borås. Dom har gjort ett kanon bra jobb till ett bra pris, lika fin som ny. Det är ju lite svårt att stå ute och vaxa när temperaturen inte är så hög. Dom visade mig och demonstrerade en backamera TFT,LCD 7" med Bluettoot se bifogad fil. Jag blev intresserad när jag fick höra priset.
Trevliga som dom är lovade man också rabatt till medlemmar i klubben. Deras hemsida www.autoproffs.com eller ring 070-74 35 317
Listpris : 2700 :- Medlemspris: 2500 :- plus frakt.
Listpris monterat. 3.200 :- Medlemspris 3000 :-
Hälsningar Kenth
X-Dream