• Erbjudande på Husbilsklubben.se

    Blir du ny medlem nu i Husbilsklubben.se betalar du ingen anmälningsavgift utan enbart årsavgift 100 kr.
    Du sparar 150 kr på detta och erbjudandet gäller tills vidare.
    Medlemskapet gäller nu även för kalenderåret 2026.
    Mer information finns här: Hur Registrerar jag mig.
    Du slipper också en massa störande reklam eftersom vi är en HELT reklamfri sida.
    OBS! På förekommen anledning: Om du inte loggat in och är HBK-Medlem och inte betalt årsavgiften så kan dina rabatter och förlängd reseförsäkring upphöra att gälla.

Ändra användarnamn

Sv: Ändra användarnamn

Hänger på här. Satte in hundens namn när vi anmälde oss, men det passar nog bättre att byta till:
Inger och Conny
 
Sv: Ändra användarnamn

Varför denna hysteri att ändra användarnamn? Har det skett ändrade familjeförhållanden?
Undrar Wikström
 
Sv: Ändra användarnamn

Det kanske helt enkelt är så att när någon hittar hit och är lite nyfiken men kanske inte riktigt intresserad så hugger man till med första bästa namnliknande ord som Användarnamn.

När man efter ett tag ser hur forumet fungerar tillsammans med alla andra medlemmar så kanske man vill bli lite mera familjär och då byta inloggningsnamnet till något mera personligt. Sedan finns det förstås alla som haft bilmärkesrelaterade namn och därefter bytt bil.
 
Sv: Ändra användarnamn

Vill ändra användarnamn från husvagnen till Yvonne & Kjell
 
Sv: Ändra användarnamn

Hej, skulle vilja ändra chrmag till AnnBritt & Christer
 
Sv: Ändra användarnamn

Då ändrar jag gärna till Katarina & Thomas, ser snyggare ut :)
Tack!
/Katarina & Thomas
 
Sv: Ändra användarnamn

Skulle vilja byta "och" mot &, så att det blir det Linnéa & Eide istället. Jag tycker det ser bättre ut. Tackar på förhand. / Linnéa
 
Sv: Ändra användarnamn

en lite "skitsak" men om jag skulle kunna få smyga in ett litet "osynligt" tecken i mitt användarnamn så det blev Janne W istället skulle jag vara tacksam :D
 
Tillbaka
Toppen