Ulf å Anneli
HBK Medlem
Vi vill fira påsk vid en herrgård eller liknande med spa i Mellansverige. Är det någon som kan tipsa om det?
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notera: This feature may not be available in some browsers.
Blir du ny medlem nu i Husbilsklubben.se betalar du ingen anmälningsavgift utan enbart årsavgift 100 kr.
Du sparar 150 kr på detta och erbjudandet gäller tills vidare.
Medlemskapet gäller nu även för kalenderåret 2026.
Mer information finns här: Hur Registrerar jag mig.
Du slipper också en massa störande reklam eftersom vi är en HELT reklamfri sida.
OBS! På förekommen anledning: Om du inte loggat in och är HBK-Medlem och inte betalt årsavgiften så kan dina rabatter och förlängd reseförsäkring upphöra att gälla.
Vi vill fira påsk vid en herrgård eller liknande med spa i Mellansverige. Är det någon som kan tipsa om det?
Tack för tipsetreceptionen hänvisar till platser som finns för bussar där finns även el finns också ett par grusplaner som jag tror man får använda, stod själv på bussplatserna i våras och använde deras spa och resturang
Vadstena Klosterhotell promenadavstånd från ställplatsen är populärt och står ju på tio topp spalistan i Sverige, har tyvärr inte varit där själv trots att jag är Vadstenabo.Vadstena gillar vi.
Har du något tips ang spa/bad eller herrgård.