• Erbjudande på Husbilsklubben.se

    Blir du ny medlem nu i Husbilsklubben.se betalar du ingen anmälningsavgift utan enbart årsavgift 100 kr.
    Du sparar 150 kr på detta och erbjudandet gäller tills vidare.
    Medlemskapet gäller för kalenderåret 2026.
    Mer information finns här: Hur Registrerar jag mig.
    Du slipper också en massa störande reklam eftersom vi är en HELT reklamfri sida.
    OBS! På förekommen anledning: Om du inte loggat in och är HBK-Medlem och inte betalt årsavgiften så kan dina rabatter och förlängd reseförsäkring upphöra att gälla. Du måste logga in för att betala årsavgiften!

Vem kopplar dc/dc-laddare i Skåne euro5?

  • Startad av Startad av F.d. 58269
  • Startdatum Startdatum
F

F.d. 58269

Guest
Hej!
Jag letar förtvivlat någon som kan koppla så mitt batteri laddas under färd. Jag har lithium i bodelen och en euro5-bil (Peugeot). Peugeot kan inte, husbilsfirmor kan inte/har inte tid, bilanpassningsfirmor kan inte... Vore tacksam för tips på var ni fått hjälp någonstans!
 
Hej,kolla med Chris Savage i Ängelholm .Han är specialist för litium batterier och installerar dom i bilarna .Driver också egen ställplats på gården så jag hoppas att han kan hjälpa dig .
 
Kylinge Bilservice nämns ju ofta här på forumet som en utmärkt husbilsspecialist.
 
Tillbaka
Toppen