• Erbjudande på Husbilsklubben.se

    Blir du ny medlem nu i Husbilsklubben.se betalar du ingen anmälningsavgift utan enbart årsavgift 100 kr.
    Du sparar 150 kr på detta och erbjudandet gäller tills vidare.
    Medlemskapet gäller nu även för kalenderåret 2026.
    Mer information finns här: Hur Registrerar jag mig.
    Du slipper också en massa störande reklam eftersom vi är en HELT reklamfri sida.
    OBS! På förekommen anledning: Om du inte loggat in och är HBK-Medlem och inte betalt årsavgiften så kan dina rabatter och förlängd reseförsäkring upphöra att gälla.

Resa i Frankrike 2012

Sv: Resa i Frankrike 2012

Tack för er fina berättelse.

Extra stort tack för att ni skriver detaljerat om era övernattningars läge, faciliteter och pris. Mycket bra info.
 
Sv: Resa i Frankrike 2012

Hej!

Gjorde en snarlik resa 2011. Så vi kände igen oss på många utav dina bilder, som du återgav på ett väldigt trevligt sätt.

Tackar :wub::yes:
 
Sv: Resa i Frankrike 2012

Tack för en fin berättelse som innehåller både fina bilder, plats- och prisuppgifter!
Proffsigt gjort!
Vi har skrivit ut berättelsen för att använda i sommar när vi ger oss iväg.

Inge och Jussi
 
Sv: Resa i Frankrike 2012

Vi har åkt mkt i Frankrike ! Vi var bl à också i St Marie de la Mere vilket vi gillade mycket! Där var vi flera dagar då vi badade, cyklade, åkte båt uppför floden och såg en massa djur. Rosa flamingos, svarta tjurar och vita hästar! Jättefin ställplatz mycket nära vatten!
 
Sv: Resa i Frankrike 2012

Det är roligt att ni är så många som uppskattar vår reseberättelse. Tack till er alla. Ni som är intresserade av Italien som resemål. Så har jag även skrivet en reseberättelse om den resan " resa i Italien 2010 ".

Hälsningar Brittan :wub:
 
Tillbaka
Toppen