• Erbjudande på Husbilsklubben.se

    Blir du ny medlem nu i Husbilsklubben.se betalar du ingen anmälningsavgift utan enbart årsavgift 100 kr.
    Du sparar 150 kr på detta och erbjudandet gäller tills vidare.
    Medlemskapet gäller nu för kalenderåret 2026.
    Mer information finns här: Hur Registrerar jag mig.
    Du slipper också en massa störande reklam eftersom vi är en HELT reklamfri sida.
    OBS! På förekommen anledning: Om du inte loggat in och är HBK-Medlem och inte betalt årsavgiften för 2026 så kan dina rabatter och förlängd reseförsäkring upphöra att gälla.

Ni som bor i Stockholm

  • Startad av Startad av Sune & Eva
  • Startdatum Startdatum
S

Sune & Eva

Guest
Jag har försökt att få tag på telefon nr. till en butik som heter Compact Living som skall ligga i Södermalm men det verkar omöjligt, finns det någon som har information är jag mycket tacksam. Jag har även försökt att meila dom men utan att få svar.

Med vänlig hälsning Sune
 
Sv: Ni som bor i Stockholm

Kan sett va nå't?
Adress
Magnus Ladulåsgatan 27
118 65 Stockholm
Telefonnummer: 08-668 84 81
 
Sv: Ni som bor i Stockholm

Tack för svar men det telefon nr. har upphört. Dom har en hemsida men det verkar konstigt att man inte kan nå dom ?
 
Sv: Ni som bor i Stockholm

Vad jag vet så finns det ingen butik här på Södermalm, de påstår att de ska öppna men än så länge finns det ingen butik.
Elisabeth
 
Sv: Ni som bor i Stockholm

Det här verkar vara ett annat företag. (vet inget om det, hittade bara en länk när jag googlade)
Kontakt
 
Sv: Ni som bor i Stockholm

Tack alla som har varit bussiga att hjälpa till, vi har nu fått en del telefon nr.
till andra liknande företag. Det är detta som vi värderar högt, tack för att ni finns.

Med vänlig hälsning Sune & Eva
 
Sv: Ni som bor i Stockholm

Hej,
ville bara säga att vi just nu hälsar på vår dotter som bor på söder i Stockholm och när jag läste detta inlägg så tog vi en prommis till gatan ni undrade om det fanns ett företag, men inget vad vi kunde hitta, vi kollade speciellt nr 27.
Vi bor i Tantolunden som vi alltid gör när vi hälsar på henne, toppen 500 meter till henne och kostar "bara" 250 kr natten, billigt för att vara Stockholm tycker vi.

ha de!
 

Bilagor

  • IMG_5459.JPG
    IMG_5459.JPG
    2,2 MB · Visningar: 2
  • IMG_5460.JPG
    IMG_5460.JPG
    3,4 MB · Visningar: 0
Senast ändrad:
Tillbaka
Toppen