• Erbjudande på Husbilsklubben.se

    Blir du ny medlem nu i Husbilsklubben.se betalar du ingen anmälningsavgift utan enbart årsavgift 100 kr.
    Du sparar 150 kr på detta och erbjudandet gäller tills vidare.
    Medlemskapet gäller nu även för kalenderåret 2026.
    Mer information finns här: Hur Registrerar jag mig.
    Du slipper också en massa störande reklam eftersom vi är en HELT reklamfri sida.
    OBS! På förekommen anledning: Om du inte loggat in och är HBK-Medlem och inte betalt årsavgiften så kan dina rabatter och förlängd reseförsäkring upphöra att gälla.

gasol

F

F.d. 13647

Guest
Hej!alla i klubben,är det någon som vet var vi kan fylla billig gasol på vägen till göteborg,vi åker från eriksmåla väg 25,via borås,göteborg,vi åker i morgon 2009-01-30.MVH.2203
 
Hej alla i husbilsklubben,kan någon hjälpa mig med var jag kan byta gasol till en rimlig penning,jag åker från eriksmåla småland RV25,Växjö,borås,göteborg,i morgon 30/1-2009 MVH.ken 2203.
 
Sv: gasol

Gas o Gasolmästarna, August Barks Gata 7 i Högsbo Industriområde (öppet fredag 0900-1600) tar 230:- för en PK10 (troligen detsamma för PA11).
Nära Söderleden (från Mölndal till Frölunda), sök adress o karta på Eniro.
Hälsn. Boo
 
Senast ändrad:
Sv: gasol

Josefssons husvagnar i Landvetter. 225kr /P11 (om dom inte höjt priset)
Första avfarten efter Landvetter Flygfält.
Calle
 
Tillbaka
Toppen