Blir du ny medlem nu i Husbilsklubben.se betalar du ingen anmälningsavgift utan enbart årsavgift 100 kr.
Du sparar 150 kr på detta och erbjudandet gäller tills vidare.
Medlemskapet gäller för kalenderåret 2025.
Mer information finns här: Hur Registrerar jag mig.
Du slipper också en massa störande reklam eftersom vi är en HELT reklamfri sida.
OBS! På förekommen anledning: Om du inte loggat in och är HBK-Medlem och inte betalt årsavgiften för 2025 så kan dina rabatter och förlängd reseförsäkring upphöra att gälla.
Mäta på egen bil eller på väg att köpa?Jag behöver få en fuktprovning utförd i Stockholmsområdet, gärna norra delen.
Verkar vara svårt att hitta någon som kan göra det lite snabbt.
Många verkstäder har semesterstängt.
Har ni något tips vart jag kan vända mig?
Förstår, men protokoll är inte värt många ören i mina ögon, bara en kostnad.Jag behöver en mätning och ett protokoll inför försäljning.
Objektivt sett ja, men som marknadsföring kan den vara mycket lönsam.Förstår, men protokoll är inte värt många ören i mina ögon,
Har du kollat med M&M i Bro?Jag behöver få en fuktprovning utförd i Stockholmsområdet, gärna norra delen.
Verkar vara svårt att hitta någon som kan göra det lite snabbt.
Många verkstäder har semesterstängt.
Har ni något tips vart jag kan vända mig?
...lite ironi från Pålle lyser kraftfullt igenom!svea husbilar??????????????? då kan du lika bra slänga pengarna i sjön eller skicka dom till mej