Hej!
Jag gillar verkligen kartan (nu ännu mer sedan det dykt upp en knapp för kunna öppna navigering i Sygic ).
Men häromdagen stötte jag på ett problem. Jag skulle söka efter en rastplats som jag fått tips om men fick ingen träff.
Lyckligtvis visste jag ungefär var den låg och scrollade dit kartan och där låg en markering och information om platsen. Den finns alltså i förteckningen men ger inte träff i söket.
Har jag kanske gjort någon felinställning? Eller snubblat över en bugg?
Den rastplats jag letade efter är "Medskogshällan" i Ånge kommun, Västernorrland (väldigt trevligt ställe förresten).
Jag gillar verkligen kartan (nu ännu mer sedan det dykt upp en knapp för kunna öppna navigering i Sygic ).
Men häromdagen stötte jag på ett problem. Jag skulle söka efter en rastplats som jag fått tips om men fick ingen träff.
Lyckligtvis visste jag ungefär var den låg och scrollade dit kartan och där låg en markering och information om platsen. Den finns alltså i förteckningen men ger inte träff i söket.
Har jag kanske gjort någon felinställning? Eller snubblat över en bugg?
Den rastplats jag letade efter är "Medskogshällan" i Ånge kommun, Västernorrland (väldigt trevligt ställe förresten).