F
F.d. 53166
Guest
Sv: POIViewer uppdaterad
Jag försöker lägga in den uppdaterade filen från Archies camping (2015-07-01) i POi viewer. Detta har gått bra tidigare men nu göra jag något fel. Jag försöker att importera den i Poi viewer direkt från hemsidan. Nedladdningen går fin men alla platser saknar longitude så presentationen på kartan blir felaktig.
Jag minns att för några POi filer fick jag gå vägen via datorn och maila filen till min Ipad men jag tror inte det var fallet för Archies camping.
Mycket tacksam för hjälp!
Jag försöker lägga in den uppdaterade filen från Archies camping (2015-07-01) i POi viewer. Detta har gått bra tidigare men nu göra jag något fel. Jag försöker att importera den i Poi viewer direkt från hemsidan. Nedladdningen går fin men alla platser saknar longitude så presentationen på kartan blir felaktig.
Jag minns att för några POi filer fick jag gå vägen via datorn och maila filen till min Ipad men jag tror inte det var fallet för Archies camping.
Mycket tacksam för hjälp!